Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Люлин 9
205 000 €
400 945.15 лв.

(3 106 €, 6 074.81 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:11 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 289 пъти.
Площ:
66 m2
Етаж:
6-ти от 9
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти 'Регент' предлага за продажба тристаен апартамент в ж.к. Люлин 9 след основен ремонт!

Представяме ви светъл, топъл и вътрешен тристаен апартамент с източно изложение, разположен в един от предпочитаните райони на ж.к. Люлин 9.

Разпределение:

дневна с кухненски бокс;
просторна спалня;
втора по-малка стая;
баня с тоалетна;
остъклен балкон.

Апартаментът е след основен ремонт и се предлага в отлично състояние. Стените са шпакловани и боядисани, поставена е чисто нова кухня, банята е изцяло обновена, дограмата е сменена. Жилището е готово за нанасяне без необходимост от допълнителни ремонти.

Локацията е изключително удобна:
на около 5 минути от метростанция Люлин ;
в близост до училище и детска градина;
супермаркети и магазини в района;
бърз и удобен достъп до центъра на София.

Имотът е отличен избор за хора, които търсят готово жилище в комуникативен район, както и за клиенти, желаещи сигурна инвестиция.
За повече информация и огледи се свържете с нас!
Особености
Панел
Асансьор
За контакт:
0878598140
Агенция:
РЕГЕНТ
066800810
РЕГЕНТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
regentadmin.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, Опълченска 13
http://www.regent.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Люлин 9
Обява: 1c177822428179855

205 000 €
400 945.15 лв.
История на цената
(3 106 €, 6 074.81 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Люлин 9

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност